Kurz JAK NA Procreate

 
Procreate je báječná aplikace pro každého, kdo chce kdekoliv a kdykoliv digitálně malovat, kreslit nebo psát. Umí toho opravdu hodně, a proto je někdy pro začátečníky složitější se v ní zorientovat. Na kurzu Vám ukážu, kde najdete nejužitečnější funkce a jak je nejlépe využít. Těšit se můžete i na různé tipy a vychytávky, které Vám práci v Procreate ulehčí. V první části kurzu si vše vyzkoušíte na jednoduchých cvičeních, v té druhé si pak společně nakreslíme jarní věneček.
 
 
Kdy: 12. 3. 2022, 14:00 - 17:00 hodin
 

Kde: v krásných prostorech Kreativatelier   v blízkosti stanice metra Pražské Povstání - Děkanská vinice I., 984/2, Praha 4

Určení: pro začátečníky a mírně pokočilé uživatele aplikace Procreate, 3 - 6 účastníků
 
Co budete potřebovat: iPad s nainstalovanou aplikací Procreate - na místě není k dispozici WiFi připojení, proto je potřeba mít aplikaci již nainstalovanou, Apple Pencil,  nabíječku na iPad (pro jistotu)
 
Za kolik: zaváděcí cena za tento první kurz je 990 Kč (oproti běžné ceně ušetříte 200 Kč)
 

Další informace: Vyplněním přihlášky níže se závazně přihlašujete na kurz, následně obdržíte podklady k platbě. Kurz se bude konat v minimálním počtu 3 osob, pokud nebude kapacita naplněna, bude Vám nabídnut jiný termín, nebo vrácena celá uhrazená částka.

Přihlášení na kurz Jak na Procreate

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakty
Zuzana Adamcová

tel: +420 777 917 743

Sociální sítě:

Instagram: @byzouzou
Facebook: byzouzou (@pisukreslimtvorim)
Pinterest: byzouzou